penzion Čítkův mlýn

Sorry, this entry is only available in Czech and German. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Pension Čitkův mlýn se nachází na samotě ve Šluknovském výběžku 2km od Šluknova a 5km od hranic z Německem v nádherné klidné krajině severních Čech v kraji Českého Švýcarska, poskytuje ideální podmínky ke strávení dovolené v Čechách v malebné přírodě.

Hostům nabízíme příjemné ubytování v útulných pokojích.Také dobrou výchozí polohu pro nesčetné výlety do okolí, které je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. K dispozici je i školící místnost, která má kapacitu až 18 osob. Ve dvoře mlýna se nachází velký zastřešený altán pro cca 28 osob, který je vhodný nejen k posezení za nepříznivého počasí, ale rovněž k pořádání různých kulturních a soukromých akcí jako jsou svatby,semináře,školení firem různé oslavy a podobně. Pro školení zajišťujeme coffe break a pro svatební hostiny vyzdobení stolů . Uvnitř areálu mlýna je dostatek místa pro parkování hostů, které je kompletně hlídáno kamerovým systémem.

Celý objekt je nekuřácký a nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu zdarma – wi-fi.

Pokoje jsou vybaveny telefony, volání možné v rámci vnitřní sítě mezi jednotlivými pokoji.

Adresa: Kunratice 1, 407 47 Šluknov, Česko, GPS: 50.982176N 14.459855E

qr code
462en