penzion Na Vyhlídce

Sorry, this entry is only available in Czech and German. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Penzion Na Vyhlídce ležící v obci Mezná, srdci Národního parku Českosaské Švýcarsko nabízí ubytování rodinného typu vhodné pro vaše ratolesti i se svými zvířecími mazlíčky. Nabízíme celkově 28 lůžek.

V celém penzionu bezplatné pokrytí Wi-fi. Pro ty nejmenší skvěle vybavené dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, šplhací věží a houpacím mostem. Ubytování Na Vyhlídce má pro Vás připraveno devět krásných a romantických pokojíčků vybavených vlastním sprchovým koutem nebo koupelnou.

V přízemí na Vás čeká bezbariérová, stylová restaurace, kde najdete určitě vše co máte rádi. Po dohodě včetně vegetariánských pochoutek plus velký výběr čerstvých salátů. Oproti tomu pro maso znalce veškeré masíčko je nakládané a připravované na kontaktním grilu. Speciality na luxusním grilu Salamander. Jako tečku doporučujeme některou z našich skvělých káviček. Výhled z venkovní terasy i přilehlých pokojů na krásy Českého Švýcarska Vás ochromí a přenese do jiného světa. Proto penzion Na Vyhlídce. Kdo pozná ubytování Mezná, nechce se vracet domů.

Pro maximální komfort vašeho zvířecího miláčka taktéž doporučujeme domluvu předem.

Adresa: Mezná 80, 405 02 Hřensko, Česko, GPS: 50.868508N 14.296407E

qr code
791en