CA Českosaské Švýcarsko

Máme dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu a provozování informačních a rezervačních center v regionu Národního parku České Švýcarsko. Naším cílem je Vám, návštěvníkům regionu, maximálně přiblížit krásy tohoto koutu České republiky a přilehlého okolí.

Rádi Vám zajistíme dovolenou na míru, výlet či jinou aktivitu prostřednictvím našeho rezervačního a informačního servisu. V sekci ubytovaní si můžete pohodlně zarezervovat ubytování a jiné služby, které nabízíme, ohledně podrobností k vaší rezervaci jsme vám k dispozici.

Při toulkách krajem navštivte naše informační centrum na Pravčické bráně, kde obdržíte další turistické informace nebo si zde můžete zakoupit mapy, pohledy a dárkové předměty. Naši kolegové Vás srdečně přivítají a přispějí k Vaší plné spokojenosti. Jsme přátelští, ochotni Vám poradit.

Služby, které nabízíme:

„Věříme, že si zdejší kraj zalíbíte a brzy se k nám vrátíte, aby jste zde strávili neopakovatelné chvíle plné oddychu a uvolnění.“

Kolektiv CA Českosaské Švýcarsko

Provozní doba:

pondělí – pátek od 09:00 – 17:00

Rezervační centrum:

tel: +420 412 554 286
e-mail: info@ceskosaske-svycarsko.cz

Poznejte hezké prostředí nedotčené přírody

Rádi Vám zajistíme ubytování či jinou aktivitu. Vše je velmi snadné, stačí si vybrat z naší široké nabídky nebo nám zavolejte na naši rezervační linku.