Apartmány Tisá

Ubytování nabízíme ve dvou apartmánech, apartmány jsou 4 lůžkové (lze dodat dvě přistýlky). Apartmán 1 má 47m2 je orientován jihozápadním směrem, apartmán 2 má 50m2 je orientován jihovýchodním směrem, má výstup na terasu. Každý apartman sestává ze dvou pokojů, kuchyně s jídelním koutem, předsíně a koupelny. Pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny dřevěným nábytkem – ložnice dvěma velkými postelemi a obývací pokoj pohodlnou rozkládací pohovkou s dalšími dvěma lůžky, dále pak barevným televizorem se satelitem. Kompletně vybavená kuchyně s čtyřvařičem, lednicí, umožňuje nezávislé soukromé stravování. K apartmánu patří WC, koupelna se sprchou a sušákem na prádlo. Do apartmánů je samostatný vstup, parkování je na vyhrazené ploše před domem. V objektu není povolen pobyt domácích zvířat, dům je nekuřácký.

Tisá je významným rekreačním a turistickým centrem oblasti. Krásné a klidné prostředí Tiských stěn, okolní lesy a rybníky umožní strávit aktivní dovolenou horolezcům, milovníkům výletů i procházek a cykloturistům. V letním období je možno využít mnoha turistických značených cest, naučné stezky procházející Tiskými stěnami, značených cyklotras. Tiské stěny a nedaleké stěny v Rájci a Ostrově jsou skutečným rájem horolezců. Koupání je možné přímo v přírodě v některém z nedalekých rybníků nebo lze využít některé z veřejných koupališť v okolí (termální bazény v Ústí n.L. a Děčíně). Je možné podnikat i výlety do dalších zajímavých míst Národního parku Českosaské Švýcarsko – Sněžník, Hřensko (soutěsky na řece Kamenici), Pravčická brána, Jetřichovice, údolí Labe (výlet lodí), na Saské straně pak Königstein, lázně Bad Gotleuba. Možné je navštívit i nedaleké pamětihodnosti – památníky Napoleonských válek u Chlumce a Přestanova, zříceninu hradu Blansko, nebo některé z nedalekých měst – lázně Teplice, či Děčín nebo Ústí nad Labem. V Tisé je možno strávit i aktivní zimní dovolenou – k dispozici je 500m dlouhý lyžařský vlek s umělým osvětlením pro nenáročné lyžaře, běžecké stopy bývají upravovány a nabízejí na 30km tratí s minimálním převýšením, procházky zimní krajinou Tiských stěn, výlet na Sněžník. Lyžařské středisko Telnice je vzdálené 12km.

Po dohodě je možno zajistit snídaně. V létě pouze týdenní pobyty.

Vybavení a služby

Rezervace

Údaje o rezervaci

Datum příjezdu:*
Datum odjezdu:*
Osob:*

Ceník ubytování

Apartmán 5+0 (1os.)

1200 Kč

Apartmán 5+0 (2os.)

1200 Kč

Apartmán 5+0 (3os.)

1400 Kč

Apartmán 5+0 (4os.)

1600 Kč

Apartmán 5+0 (5os.)

1800 Kč

Apartmán 3+0 (1os.)

1050 Kč

Apartmán 3+0 (2os.)

1050 Kč

Apartmán 3+0 (3os.)

1250 Kč

Snídaně

125 Kč

Sauna

400 Kč

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko

zdarma

Cena zahrnuje: V ceně ubytování zahrnuto: ručníky, ložní prádlo, WiFi připojení k internetu, parkování u objektu, rekreační poplatky obci, dph.

Adresa: Tisá 452, 403 36 Tisá, Česko, GPS: 50.783932N 14.019177E

qr code
606cs