Hotel U Zeleného stromu

Hotel U Zeleného stromu je ideální když hledáte příjemné ubytování v hezky zařízených pokojích vybavených koupelnou, soc. zařízením,  tv a sat. Naleznete zde rodinnou atmosféru, domácí stravu a krásnou přírodu, Janov je malá vesnička přímo nad Obcí Hřensko v Českém Švýcarsku.
Pro hosty je k dispozici restaurace s letní terasou. K hotelu náleží rovněž velký taneční sál vhodný pro konání různých akcí a firemních školení. Salonek je vybaven kongresovou technikou. Pokud si vyberete tento hotel tak určitě nebudete litovat a užijete si zde krásnou a pohodovou dovolenou.

Vybavení a služby

V hotelu U Zeleného stromu je k dispozici 19 pokojů s celkovou kapacitou 27 lůžek. Naleznete zde prostornou restauraci s letní terasou a velkým tanečním sálem ideálním pro pořádání různých akcí, pro firmy je zde konferenční sál.

Hotel také nabízí informační služby ve svém informačním centru a recepci, a maji také hotelový mikrobus pro objednání dopravy na místě.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a WIFI připojení k internetu.

Check in je od 14-18:00

Check out do 10:00

Rezervace

Údaje o rezervaci

Datum příjezdu:*
Datum odjezdu:*
Osob:*

Ceník ubytování

Osoba/noc/vč. polopenze

750 Kč

Při pobytu od neděle do neděle/osoba/noc vč. polopenze

650 Kč

Adolescenti 12-18 let v případě ubytování v rodinném pokoji

Sleva 10%

Zvířata nejsou vítána

Cena zahrnuje: polopenze, které není možno odečítat v případě, že o ni nebudete mít zájem,WiFi internet, parkování u objektu, rekreační poplatky obci a DPH.

Adresa: Janov 5, 405 02 Janov, Česko, GPS: 50.860229N 14.265129E

qr code
341cs