Penzion Na Vyhlídce

Penzion Na Vyhlídce ležící v obci Mezná, srdci Národního parku Českosaské Švýcarsko nabízí ubytování rodinného typu vhodné pro vaše ratolesti i se svými zvířecími mazlíčky. Nabízíme celkově 28 lůžek.

V celém penzionu bezplatné pokrytí Wi-fi. Pro ty nejmenší skvěle vybavené dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, šplhací věží a houpacím mostem. Ubytování Na Vyhlídce má pro Vás připraveno devět krásných a romantických pokojíčků vybavených vlastním sprchovým koutem nebo koupelnou.

V přízemí na Vás čeká bezbariérová, stylová restaurace, kde najdete určitě vše co máte rádi. Po dohodě včetně vegetariánských pochoutek plus velký výběr čerstvých salátů. Oproti tomu pro maso znalce veškeré masíčko je nakládané a připravované na kontaktním grilu. Speciality na luxusním grilu Salamander. Jako tečku doporučujeme některou z našich skvělých káviček. Výhled z venkovní terasy i přilehlých pokojů na krásy Českého Švýcarska Vás ochromí a přenese do jiného světa. Proto penzion Na Vyhlídce. Kdo pozná ubytování Mezná, nechce se vracet domů.

Pro maximální komfort vašeho zvířecího miláčka taktéž doporučujeme domluvu předem.

Vybavení a služby

V Penzionu Na Vyhlídce je k dispozici celkem 28 lůžek z toho 9 je přistýlek.

Naleznete zde letní terasu, nekuřáckou restauraci, dětské hřiště a samozřejmě parkoviště, v penzionu si můžete objednat i kola.

Pokoje jsou různého typu, některé se sprchovým koutem jiné s toaletou na chodbě, a je tu i apartmán kde naleznete sprchu, WC, ledničku, rychlovarnou konev a TV.

Check in od 14:00

Check out do 10:00

Rezervace

Údaje o rezervaci

Datum příjezdu:*
Datum odjezdu:*
Osob:*

Ceník ubytování

Osoba/noc vč. snídaně

525 Kč

Dítě 3-14 let

350 kč

Přistýlka

350 Kč

Pokoj s TV a WC

Osoba/noc vč. snídaně

635 Kč

Dítě 3-14 let

425 Kč

Apartmán

Osoba/noc vč. snídaně

695 Kč

Dítě 3-14 let

465 Kč

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko

zdarma

Pes

50 Kč

Cena zahrnuje: snídani, WiFi internet, parkování u objektu, rekreační poplatky obci a DPH.

Adresa: Mezná 80, 405 02 Hřensko, Česko, GPS: 50.868508N 14.296407E

qr code
791cs