Garden Hotel Mezná

Garden hotel Mezná naleznete v nádherné lokalitě přímo na území Národního parku České Švýcarsko v obci Mezná u Hřenska. Moderně vybavené pokoje nabízí nezapomenutelný výhled do malebného okolí, také na Pravčickou bránu. Sauna a Whirpool budou jistě  také  příjemným zpestřením pobytu ( za poplatek). Zahrada a okolí hotelu je velmi romantické místo. Všechny nejdůležitější turistické stezky vedou přímo kolem hotelu. V divoce romantické zahradě  u hotelu  se nachází Grill & Bar Altánek s ohništěm pro různé akce až pro 60 osob. Pokud se Vám bude chtít vyrazit za aktivním odpočinkem někam ven, rádi Vám zajistíme spoustu možností.  Velmi blízko se nachází aquapark v Děčíně a lázeňské relaxační centrum Toscana Therme v Bad Schandau (Německo). Hotel má k dispozici školící místnost a konferenční vybavení. Přímo v areálu je parkoviště.

Vybavení a služby

V hotelu je k dispozici celkem 54 lůžek z toho 12 je přistýlek. Naleznete zde recepci s lobby barem, terasu přímo před hotelem, krásnou zahradu blízko lesa, altán kde se dají objednat různé akce, salónek, wellness služby jako masáže, kosmetika a různé další služby jsou k objednání přímo na místě v hotelu, také si zde můžete zapůjčit jízdní kolo, v celém hotelu je WIFI internetové připojení.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, některé mají sprchu jiné vanu, a pokoje typu Suite mají krásný velký balkón.

Check in od 15:00

Check out do 10:00

Rezervace

Údaje o rezervaci

Datum příjezdu:*
Datum odjezdu:*
Osob:*

Ceník ubytování

Jednolůžkový pokoj/noc

1400 Kč

Dvoulůžkový pokoj/noc

1800 Kč

Dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou/noc

2000 Kč

Dvoulůžkový pokoj s balkónem/noc

2000 Kč

Apartmán s balkónem/noc

2400 Kč

Apartmán s balkónem + 1x přistýlka/noc

2600 Kč

Apartmán s balkónem + 2x přistýlka/noc

2800 Kč

Snídaně

175 Kč

zvíře/noc

350 Kč

Cena zahrnuje: WiFi internet, parkování u objektu, rekreační poplatky obci a DPH.

Adresa: Mezná 90, 405 02 Hřensko, Česko, GPS: 50.869384N 14.299176E

qr code
712cs